Výhled na květnové Písničkáře z Budějc

Mám pro Vás připravené jedno příjemné pozvání na další Písničkáře z Budějc, kteří zahrají 9. května od 19 hodin opět ve Fabrice.

 

Tady je vzkaz od pořádajícího Honzy Jandy:
Zdar, lidi!
Akce Písničkáři z Budějc pokračuje po osmnácté a Vy všichni jste srdečně zváni! Sriginální autorská tvorba písničkářů a menších hudebních uskupení v klubovém prostředí MC Fabrika!
Tentokrát zahrají a zazpívají:

Honza Janda
– známý budějcký pouliční muzikant a cestovatel, představí svou starší i zbrusu novou tvorbu tématicky se točící kolem života a žen.
http://bandzone.cz/honzajanda
– link na Honzův klip k písni „Otevřenej příběh“ zde: https://m.youtube.com/watch?v=Oa5S4t2g48g

Dante Písničkář
– kytarista, textař, zpěvák, hráč na klávesové nástroje (Roland EA 4, Yamaha DJX), theremin (Theremini moog), baskytaru, redaktor, moderátor a publicista.
– bandzone: http://bandzone.cz/dantepisnickar
– webovky: http://www.dantepisnickar.cz/

René Souček
– písničkář z Frýdku-Místku toho času žijící v Českých Budějovicích hrající autorskou tvorbu na kytaru a poslední dobou i na ukulele, které mu velmi učarovalo. Jeho texty jsou jakoby ze života s prvky autobiografičnosti. Na kolik, autor nechce vyzradit. Jejich pointa baví publikum ve veselé poloze, ale dokáže i výrazně zasáhnout srdeční oblast v pomalých a dumavých písních.
– bandzone: http://bandzone.cz/renesoucek
– webovky: http://www.renesoucek.cz/aktualne/

Beda mit Palme
Dredatá folková multiinstrumentální hvězda z Rakouska představí svou tvorbu za doprovodu kytary a harmoniky.
FB: https://m.facebook.com/mitpalme/
Youtube: https://m.youtube.com/user/mitpalme

Michael Hrdý
Rodák z malebného městečka z podhůří Šumavy, z městečka Vimperk. Ve Vimperku odchodil základní i střední školu. Nyní je studentem filozofické fakulty v Českých Budějovicích, kde studuje anglický a český jazyk. Na kytaru hraje od třinácti let, ve čtrnácti začal skládat vlastní písně. Do prosince 2017 působil v zábavové kapele, ale nyní hraje už jen sám. Za svůj největší hudební úspěch považuje hraní na husineckém festivalu před Františkem Nedvědem.

Start: 19:00
Vstupné: DOBROVOLNÉ!

Buďte u toho!
Těšíme se na Vás! 🙂

A takhle to vypadalo minule: