Moderování

moderováníVíce než dvacet let se profesionálně věnuji moderování a to jak v rádiích (Radio Krumlov, Eldoradio, Český rozhlas České Budějovice), tak veřejných i soukromých akcí, společenských událostí veřejných i soukromých, festivalů, přehlídek, koncetrů i živě vysílaných rozhlasových přenosů (Viz foto vpravo z dvoudenního maratonu Ozvěn prázdnin na Orlíku u Humpolce…).

moderovani2
Několik ukázek z akcí:

Křest CD skupiny Spolektiv (vpravo) Dej mi tvar v sále Divadla U Kapličky v Českých Budějovicích 19. 4. 2016. Na fotce Daniela Krále stojím s Miroslavem Markem z Agentury Dobrý den při předání certifikátu o českém rekordu kapely Spolektiv: Vydání hudebního alba po nejdelší odmlce po 21 letech, 5 měsících a 27 dnech.

Výlov Rožmberka.
Živý přímý přenos Českého rozhlasu České Budějovice a celoplošného Rozhlasu R2 (nahoře) z výlovu Rybníka Rožmberk (roky 2015 i 2016), na fotce s Povltavskými trubači, kteří akci zahajovali krásnou fanfárou.

milevsko2a
Důstojné a příjemné slavnosti ke vzniku samostatného Československa (vpravo) a udílení cen města v Milevsku Moderování slavnostního večera a ceremoniálu udílení cen, v pozadí kapela Black Bottom.

 

Pár dalších profesních snímků:

Rozhovory s Vlastou Kahovcovou, Janem Spáleným, F. R. Čechem nebo záběr z přímého rozhlasového řenosu z Veteran rallye Křivonoska (fotografovala Hana Zajíčková):

moderovani2spaleny2

frcechmoderovani4

Nebo jedna vzpomínková:

Vysílání Eldorádia, rozhovor se zpěvákem Petrem Rezkem, pravděpodobně rok 2002 (fotil už nevím kdo…).

moderovani5