moderováníVíce než dvacet let se profesionálně věnuji moderování a to jak v rádiích (Radio Krumlov, Eldoradio, Český rozhlas České Budějovice), tak veřejných i soukromých akcí, společenských událostí veřejných i soukromých, festivalů, přehlídek, koncertů i živě vysílaných rozhlasových přenosů (Viz foto z akcí Hradozámecké léto s ČRo, Ozvěn prázdnin na Orlíku u Humpolce, ročníky 2016 a 2017…).

 

moderovani2Několik ukázek z akcí:

Křest CD skupiny Spolektiv (vpravo) Dej mi tvar v sále Divadla U Kapličky v Českých Budějovicích 19. 4. 2016. Na fotkách Daniela Krále stojím s Miroslavem Markem z Agentury Dobrý den při předání certifikátu o českém rekordu kapely Spolektiv: Vydání hudebního alba po nejdelší odmlce po 21 letech, 5 měsících a 27 dnech.

Krásné pracovní setkání s Radkem Tomáškem při živé nahrávce jeho koncertu v ČRo České Budějovice. Foto Hanka Zajíček.

Křest CD Sto tisíc slov písničkáře René Součka 20. října 2017 v pražském Klub Kafe Tercie. Fotil Tonino Volf.

 

Živý přímý přenos Českého rozhlasu České Budějovice a celoplošného Rozhlasu R2 (dole) z výlovu Rybníka Rožmberk (roky 2015 i 2016), na fotce s Povltavskými trubači, kteří akci zahajovali krásnou fanfárou.

Výlov Rožmberka.

 

milevsko2aDůstojné a příjemné slavnosti ke vzniku samostatného Československa (vpravo) a udílení cen města v Milevsku Moderování slavnostního večera a ceremoniálu udílení cen, v pozadí kapela Black Bottom.

 

 

 

Pár dalších profesních snímků:

Rozhovory s Vlastou Kahovcovou, Janem Spáleným, F. R. Čechem nebo záběr z přímého rozhlasového řenosu z Veteran rallye Křivonoska (fotografovala Hana Zajíčková):

moderovani2spaleny2

frcechmoderovani4

Další momentky z rozhlasového moderování a natáčení s paní Janou Štěpánkovou, Janou Koubkovou, Jaroslavem Svěceným, výtvarníkem a muzikantem Jiřím Slívou, zpěvačkou Irenou Budweiserovou…. nebo z přímých přenosů z rozhledny na Kleti nebo se Světlanou Lavičkovou ze slavností Jana Husa v Husinci.

 

  

 

 

Nebo jedna vzpomínková:

Vysílání Eldorádia, rozhovor se zpěvákem Petrem Rezkem, pravděpodobně rok 2002 (fotil už nevím kdo…).

moderovani5