O mně

Dante písničkář je:

Zdeněk Zajíček, kytarista, textař, zpěvák, hráč na klávesové nástroje (Roland EA 4, Yamaha DJX), theremin (Theremini moog), baskytaru, redaktor, moderátor a publicista.
Hana Zajíčková, fotografie, texty, zázemí.

Hraji v drtivé většině vlastní písničky, které jsem složil jak pro sebe, tak pro jiné. Věnuji se i studiovým projektům, skládám znělky, fanfáry a ambientní hudbu.

 

Kontaktní údaje:
Telefon: + 420 734 32 66 76
Email: dante(zavináč)dantepisnickar.(cz)
Facebook: https://www.facebook.com/dantepisnickar.

Pro pořadatele a zvukaře:

V současnosti vystupuji veřejně nejčastěji sám se šestistrunnou a devítistrunnou kytarou (obě bez vnitřních snímačů), případně dvanáctistrunnou kytarou s vestavěným snímačem (aktivní, vstup jack).

Na fotografii je typické pódiové uspořádání – požadavek na ozvučení dva stojany, jeden mikrofon zpěv, druhý k sejmutí kytar. Jeden odposlech. Případně vstup pro jack z kytary. Viz foto:

Délka koncertu je variabilní, může být i hodina a půl, případně dle potřeby mohu hraní spojit s moderováním nějaké delší akce či společenské události.
viz sekce Moderování.

Ty nejaktuálnější postřehy, fotky z cest, novinkové informace a fotografie najdete také na facebookovém profilu www.facebook.com/dantepisnickar.