Tažení Folkparádou a kde poslouchat naše písničky

DĚKUJEME!!! Když člověk dostane něco hezkého, měl by hezky poděkovat. A tak opravdu děkujeme. Děkujeme za hlasy pro BOHEMIANO ve www.folkparada.cz (ve Folkparádě Českého rozhlasu).

Pořád se držíme, ve Folkparádě jsme šestí 🙂 kdybyste neměli co dělat, písničku Na svatýho Jána si můžete poslechnout u nás na webu a hlas vyjde jen na tři kačky. Sms ve tvaru FOLK 6 můžete poslat na 90 011 03 od neděle 21. hodiny do středy 24.00.

Dneska jsme si Folkparádu pustili později a tak jsme netušili, jestli nás náhodou neříkali ve vypadlých kapelách. A pořád nic, novinky, deváté místo, osmé, nic, sedmé, nic, šesté, po čtvrtém už jsme si říkali, nojo, je to v háji, jsme pryč, ale zaplaťpámbu za to, že jsme tam vůbec byli… A v tu chvíli začala znít fujara z písničky Na svatýho Jána. Byli jsme na infarkt :-)

Když v létě dozrál plán jménem BOHEMIANO, na něco takového, jako je Folkparáda jsem ani nepomyslel. Prostě se to nějak stalo. Zavřel jsem se do pracovny, která funguje i jako malé nahrávací studio a postupně nahrával a mixoval.

Potom, když 28. října lidé sázeli nové republikové lípy a slavili sto let od odtržení ze svazku Rakousko-Uhersko, jsme se rozhodli v ten den také zasadit něco nového a vypustit do světa právě ty nové písničky a vydat maxisingl BOHEMIANO.

Na CD maxisinglu najdete kromě Na svatýho Jána ještě Odletěly bílé mraky, Z pole u Boskovic a Kde jsi? Všechny písničky jsem si nahrál sám, tedy včetně všech nástrojů, o texty jsme se podělili s Hankou.

Novinky si můžete pustit buď tady na Dante písničkáři v pravém sloupci audio widgetu, nebo na webu bohemiano.cz, nebo na bandzone.cz/bohemiano, nebo si je poslechnout v éteru některých rádií. Obeslali jsme s nimi zatím Radio FOLK, Rádio Česká Kanada, radio Samson nebo rádio PROGLAS a Český rozhlas. Tak si je vyžádejte třeba v písních na přání.

Pokud vám nestačí ukázky, které si můžete na našich webech přehrát, můžete si napsat o cédéčko na adresu zdenek.zajicek(zavináč)bohemiano(.cz)
Cena jednoho CD je 90,- korun plus poštovné (řádově 20,- korun).

A pokud chcete ještě něco navíc, tak vám k CD přibalím ještě sbírku mých básní, písňových textů a fotografií Tam za modrou horou. Knížka i s cédéčkem dohromady jsou k mání za 200,- korun plus poštovné. (…a máte dárek k Vánocům vyřešený.)

Tak ještě jednou, díky za přízeň VŠEM!!!!

Zdeněk a Hanka Zajíčkovi